test

O firmie

Firma meblowa „Nawrocki” powstała w 1991 roku. Zajmujemy się produkcją ekskluzywnych mebli. Produktem sztandarowym firmy są meble hotelowe i meble specjalistyczne typu bar, recepcja, itp.

W ciągu 21 lat działalności z firmy rodzinnej staliśmy się przedsiębiorstwem zatrudniającym przy samym procesie produkcji blisko 100. doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Niska rotacja kadr, szkolenia, kultura obsługi, rzetelne przekazywanie posiadanych wiadomości przyczyniło się do wysokiej oceny firmy przez naszych klientów.

Nasze starania o najlepszy jakościowo wyrób zostały nagrodzone w 1999 roku na międzynarodowych Targach Katowickich w kategorii „Meble Roku”.

W tym samym roku otrzymaliśmy srebrny medal w kategorii „Najlepsza usługa na rynek francuski”, przyznawany przez Polską Organizację Handlową.

Dynamiczny i szybki rozwój firmy zobligował nas do inwestowania w infrastrukturę. Obecnie posiadamy nowoczesną halę montażową, w pełni profesjonalną lakiernię, bogaty park maszynowy, własne środki transportu oraz co najważniejsze odpowiednią wiedzę i doświadczenie potrzebną przy tworzeniu mebli. 

Produkty nasze potrafią zadowolić najbardziej różnorodne oraz wybredne, niejednokrotnie bardzo ekstrawaganckie gusta klientów.

Już teraz możesz pogratulować sobie trafnego wyboru.

 

Z wyrazami szacunku,

Paweł Nawrocki

Park maszynowy

Zespół

Paweł
właściciel firmy

Fryderyk
dyrektor ds. realizacji produkcji

Andrzej
zastępca dyrektora produkcji

Jan
kierownik produkcji

Bogdan
architekt

Kasia
specjalista ds. handlu i marketingu